Status provozovny

Status provozovny

Provozovna je místem pro výdej a příjem zboží, servisem a kontaktním místem pro osobní návštěvy. Provozovna má sice deklarovanou provozní dobu ale není prodejnou. Pracovník v naší provozovně dělá vše, co je v rozsahu jejího určení potřeba (osobní odběry podle e-shop objednávek, příjem a výdej na servisu, příjem a výdej balíkových a paletových zásilek aj.) . Při násobných osobních odběrech, intenzivní servisní činnosti, přejímkách zboží, nemusí mít obsluha v provozovně čas věnovat se neohlášeným příchozím.  Provozovna může být kdykoliv zcela uzavřena bez vysvětlení. Osobní návštěvu nedoporučujeme v době 15-ti minut před koncem otevírací doby (to platí i pro zákazníky s objednávkou přes e-shop s osobním odběrem)! Preferujeme objednávky přes e-shop s doručením balíkovou službou.

Aby nedocházelo k zbytečným návštěvám naši provozovny, je vhodné vzít na vědomí:

1) osobní návštěva bez objednávky v e-shopu nebo předchozí domluvy není možná

2) příchozí v době 15-ti minut před koncem otevírací doby se vystavují riziku, že nebudou obslouženi nebo bude zavřeno

3) v případě přejímky zboží (paletové zásilky) má přednost příjem zboží

4) před výjezdem do provozovny je dobré se podívat na naší vstupní webovou stránku, kde může být v centru obrazovky informace o možném omezení otevírací doby provozovny

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.