Parkování

     Naše provozovna je v širším centru hlavního města na Veletržní ulici 53 v Praze 7. Tato městská část je místem s rezidentní parkovací zónou. Nerezident nemůže parkovat na místech s modrým pruhem déle než na dobu nutnou k "naložení a vyložení". Jelikož nedisponujeme vlastním parkovacím místem a přijedete-li vlastním vozidlem, je bezpečné zaparkovat pouze v zóně

parkovani

placeného stání. Na mapě je to fialová linie v ulici Kamenická, čísla popisné 38-46. Jedná se o zónu s max.dobou stání 2 hodiny a parkovacím automatem. Tarif je 40Kč/hod. Do prodejny je to přes křižovatku 30-100m podle vzdálenosti zaparkovaného vozidla od ulice Veletržní. 

      Novinkou od 21.listopadu 2019 je možnost zaparkovat v obchodním centru na 1 hodinu zdarma. Hlavní vchod centra je od našich dveří vzdálen 100m vzdušnou čarou. Podrobnosti v odkazu zde

     Na vlastní riziko je možné zastavit na chodníku před prodejnou. Chodník je zde široký cca 5m. Je zde vjezd do domu. Nedoporučujeme ale zastavit na pásu vjezdu. Do domu zajíždí majitel domu a nájemníci a v případě zablokování pásu vjezdu způsobíte dopravní kolaps. Na krátkou dobu je zastavení na chodníku docela bezpečné (z hlediska postihu od policie). Neberte to ale jako návod na porušování dopravních předpisů, takové zastavení je vždy na riziko řidiče.

     Pokud byste přijeli MHD, ideální je vystoupit na zastávce tramvaje Kamenická, odkud to je k prodejně cca 150m. Čísla tramvají jsou 1, 8, 12, 25 a 26.

Zpět do obchodu