Parkování

     Naše provozovna je v širším centru hlavního města na Veletržní ulici 53 v Praze 7. Tato městská část je místem s rezidentní parkovací zónou. Nerezident nemůže parkovat na místech s modrým pruhem déle než na dobu nutnou k "naložení a vyložení". Jelikož nedisponujeme vlastním parkovacím místem a přijedete-li vlastním vozidlem, je bezpečné zaparkovat pouze v zóně

parkovani

placeného stání. Na mapě je to fialová linie v ulici Kamenická, čísla popisné 38-46. Jedná se o zónu s max.dobou stání 2 hodiny a parkovacím automatem. Tarif je 40Kč/hod. Do prodejny je to přes křižovatku 30-100m podle vzdálenosti zaparkovaného vozidla od ulice Veletržní. 

      Novinkou od 21.listopadu 2019 je možnost zaparkovat v obchodním centru na 2 hodiny zdarma. Hlavní vchod centra je od našich dveří vzdálen 100m vzdušnou čarou. Podrobnosti v odkazu zde

     Na vlastní nebezpečí je možné zastavit na chodníku před prodejnou. Chodník je zde široký cca 5m. Je zde vjezd do domu. Nedoporučujeme ale parkovat na pásu vjezdu. Do domu zajíždí majitel domu a nájemníci a v případě zablokování pásu vjezdu způsobíte dopravní kolaps. Na krátkou dobu je parkování na chodníku docela bezpečné (z hlediska postihu od policie). V žádném případě vás tímto nenavádíme k tomu, abyste porušovali dopravní předpisy.

     Pokud byste přijeli MHD, ideální je vystoupit na zastávce tramvaje Kamenická, odkud to je k prodejně cca 150m. Čísla tramvají jsou 1, 8, 12, 25 a 26.

Zpět do obchodu