Uzavírka provozovny

Jsme malá provozovna nefungující jako standardní prodejna. Proto dochází v průběhu roku z důvodu dovolených popř.nemoci k uzavírkám provozovny. Délka uzavírky a obchodní vztahy během jejího trvání jsou zde popsány.

Zimní uzavírka

K zimní uzavírce dochází každý rok především z důvodu vánočních a novoročních svátků a také z důvodu ukončení hospodářského roku. Námi prodávaná komodita se v období od Mikuláše a v první dekádě po Novém roce neprodává. Proto je zimní uzavírka nejdelší v roce.

Doba trvání zimní uzavírky: od 14. prosince 2019 do 12.ledna 2020

Doba uzavírky a poslední expedice: provozovna bude uzavřena v pátek 13.prosince ve 13:00hod. To je také doba, do které bude možné uskutečnit osobní odběr a pátek bude také posledním dnem, kdy budeme expedovat balíky přepravní službou.

Podání reklamace: pokud se budete domnívat, že má vaše zařízení vadu v záruce, nebude ji možné uplatnit v době uzavírky. Pokud vám bude reklamace uznána a pokud bude z komunikace od vás patrné, kdy jste ji chtěli uplatnit, bude vám o časový rozdíl záruka na vaši žádost prodloužena.

E-shop, kontakt a objednávky: e-shop bude v průběhu uzavírky zcela funkční a bude možné vytvořit objednávku. V čase uzavření provozovny ale bude ukončen hospodářský rok 2019 a zdanitelné plnění bude možné až pro rok 2020. Stejně tak i expedice nebo osobní odběr bude možný až po otevření provozovny v roce 2020. V době uzavírky budeme přijímat e-mailové zprávy a budeme na ně odpovídat s určitou prodlevou.

Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám hezké prožití všech zimních svátků a úspěšný rok 2020!

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.