Uzavírka provozovny

Jsme malá provozovna a nefungujeme jako standardní prodejna. Proto dochází v průběhu roku z různých důvodu k uzavírkám provozovny. Délka uzavírky a obchodní vztahy během jejího trvání jsou zde popsány.

Zimní uzavírka

K zimní uzavírce dochází každý rok především z důvodu vánočních a novoročních svátků a také z důvodu ukončení hospodářského roku. Naše zboží se v období od Mikuláše a v první dekádě po Novém roce prodává málo. Proto je zimní uzavírka nejdelší v roce.

Doba trvání uzavírky: od .... do...... 2020

Doba uzavírky a poslední expedice: provozovna bude uzavřena ve  ............................. To je také doba, do které bude možné uskutečnit osobní odběr a bude také posledním dnem, kdy budeme expedovat balíky přepravní službou. Otevřeme ........................

Podání reklamace: pokud se budete domnívat, že má vaše zařízení vadu v záruce, nebude ji možné uplatnit v době uzavírky. Pokud vám bude reklamace uznána a pokud bude z komunikace od vás patrné, kdy jste ji chtěli uplatnit, bude vám o časový rozdíl záruka na vaši žádost prodloužena.

E-shop, kontakt a objednávky: e-shop bude v průběhu uzavírky zcela funkční ale nebude možné vytvořit objednávku. V čase uzavření provozovny bude ukončen hospodářský rok 2020 a zdanitelné plnění bude možné až pro rok 2021. V době uzavírky budeme komunikovat pouze prostřednictvím e-mailu s možnou delší časovou prodlevou na odpověď.

Děkujeme za pochopení 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.