Přerušení provozu

Naše provozovna není standardní prodejna a v období svátků a dovolených dochází k přerušení provozu, kdy nejsme schopni pracovat fyzicky se zbožím. Budeme s vámi ale komunikovat e-mailem, a to o zboží již zakoupeném nebo žádaném. Reakční doba na e-mail je do 24 hodin.

Doba trvání: od pátku 24.12.2020 do neděle 2.1.2022

Poslední expedice: provoz bude ukončen 23.12.2021.  To je také doba, do které bude možné uskutečnit osobní odběr a bude také posledním dnem, kdy budeme expedovat balíky přepravní službou. První expedice v roce 2022 bude možná v pondělí 3.ledna.

Podání reklamace: pokud se budete domnívat, že má vaše zařízení vadu v záruce, nebude možné v době přerušní provozu reklamační řízení začít. Pokud vám bude reklamace uznána a pokud bude z komunikace od vás patrné, kdy jste ji chtěli uplatnit, bude vám o časový rozdíl záruka na vaši žádost prodloužena.

E-shop, kontakt a objednávky: e-shop bude v době přerušení provozu zcela funkční. Budeme komunikovat pouze prostřednictvím e-mailu s reakční dobou do 24 hodin. V případě požadováného zdanitelného plnění pro rok 2021 (s předáním zboží v lednu 2022) je nutnou podmínkou jeho zaplacení do konce roku 2021 (objednávajte s platbou platební kartou nebo QR kódem ( pokud máte nárok na obchodní cenu, pošlete před zaplacením e-mail k dohodě) a zaplaťte podle instrukcí z potvrzení objednávky.

Děkujeme za pochopení