Domů / Omezení otevírací doby
Odběr novinek
Novinky!

9.12.2018

Zbývají poslední dny prodejů (zavíráme 13.prosince). V nabídce posledních 36 kusů stolních PC. Nové dodávky zboží očekáváme postupně od druhé poloviny měsíce ledna.

Přejeme Vám klidné období předvánoční, hezké prožití svátků vánočních a novoročních a šťastný a úspěšný rok 2019!

Omezení otevírací doby

Podrobnosti k omezení otevírací doby (v době platnosti uzavírky považujte budoucí čas v textech za přítomný)

1. Důvod. Společnost PROMOcomp, s.r.o. je malá společnost. Může ve své provozovně vyhlašovat zavírací dny pro veřejnost např. z důvodu nemocnosti, navazujících státních svátků, vážných technických důvodů a firemní dovolené.

2. Doba uzavírky. Od pátku 14.12.2018 do neděle 13.1.2019. Otevřeme v pondělí 14.1. 2019.

3. E-shop. E-shop zůstane aktivní. Vzhledem k téměř nulové zásobě zboží budou zbývající položky v e-shopu skutečně fyzicky skladem ale objednat je bude možné až od 2.ledna 2019 s expedicí nebo osobním odběrem od 14.ledna.

4. Servis a záruka. Po dobu, po kterou bude uzavřena provozovna, bude uzavřen i servis. Pokud budete mít na svém zařízení vadu v záruce, nebudete ji moci po dobu uzavírky uplatnit. O počet dnů, ve kterých nebude možné uplatnit vadu v záruce, vám bude na vaši žádost záruka prodloužena.  

5. Komunikace. Firemní telefon nebude nikdo zvedat. E-mailové schránky budou přijímat ale e-maily budou čtené se zpožděním a nepravidelně. Odpovídat budeme jen na přímé objednávky a urgentní dotazy v rámci našich možností.

6. Expedice. Poslední expedice proběhne ve čtvrtek 13. prosince a první v pondělí 14. ledna 2019. V případě, že budou objednány položky s doplňkovými službami, rozšířenou konfigurací nebo vícekusové objednávky, může se doba expedice ještě změnit.

7. Osobní návštěva v sídle. Osobní návštěva v sídle, která je současně provozovnou, nebude v době uzavírky možná.

8. Datum zdanitelného plnění. Po ukončení prodeje 13. prosince již nebudeme pro rok 2018 uskutečňovat zdanitelné plnění. Pro zdanitelné plnění roku 2018 bude rozhodující platba provedená v roce 2018. Jediný způsob platby akceptovaný pro zdanitelné plnění roku 2018 bude převod na účet společnosti PROMOcomp, s.r.o., ke kterému nebudete po vytvoření objednávky vyzváni (volte platební metodu zálohovou fakturou a po obdržení čísla objednávky obratem zaplaťte na číslo účtu 2500441282 / 2010 registrované u Finanční správy). Jako variabilní symbol použijte číslo objednávky. Pokud provedete objednávku a platbu v roce 2018, bude vám první otevírací den roku 2019 vystaven řádný daňový doklad se zdanitelným plněním roku 2018 a zboží bude podle nastaveného způsobu odběru předáno. Objednávky vystavené a nezaplacené v roce 2018 nebudou uznány pro zdanitelné plnění roku 2018.

                                          

               

                                              Přejeme Vám hezké prožití vánočních svátků a Silvestra! Šťastný a úspěšný nový rok 2019!

© Používáme oXyShop