Domů / O nás
Odběr novinek
Novinky!

Od 1.8.2019 bude náš e-shop přesunut k jinému poskytovateli řešení. V současné době je již e-shop nastaven a běží v ostrém režimu na doméně obchod.promocomp.cz  Z tohoto e-shopu budou také akceptovány objednávky, prosíme stálé zákazníky, aby si udělali novou registraci a přečetli text o přesunu e-shopu. Pokud budete mít připomínky k novému e-shopu, budeme rádi, když nám napíšete. 

O nás

     Vážení zákazníci. Již od roku 1993 nabízím spolu se svými kolegy vysoký standard repase osobních počítačů po stránce čistoty, precizní diagnostiky a sladění s programovým vybavením před dodáním konečnému uživateli. Co zákazník, to odlišné potřeby a nároky. Jeden má zcela jasné potřeby ohledně výkonu, jiný touží po miniaturních rozměrech multimediálního počítače k LED televizi. Věnuji se každému z Vás. Mám dlouholeté know-how v oblasti DELL systémů podložené stovkami úspěšně provedených pozáručních oprav ale též pochopení pro individuální potřeby, nasazení a očekávání od výsledného systému. Jsem na základě velmi obecných informací lehce schopen doporučit vhodný model případně možnosti jeho následného upgrade v následných letech tak, aby prvotní investice v daný počítač neztrácela později na své hodnotě. Navíc poskytuji skvělý záruční či pozáruční servis.

     Přivítám každého zákazníka, který bude mít zájem o produkty z nabídky. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, rád vám poradím, aniž bych vás nutil do nákupu. Můžete se dotazovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Po předchozí domluvě je možné konzultovat nákup z nabídky i v provozovně. Zboží vám, když budete mít zájem, dopraví bezpečně a kvalitně přepravní služba. E-shop vám je k dispozici on-line. Vždy se snažím uvádět informace o výrobku poctivě a platí, co lze koupit, je fyzicky skladem.    

                                                                                                A.Procházka - majitel     

2004 2014 2019

 

© Používáme oXyShop